header header header


Media/Book/2013/15.jpg

Jeśli kochasz zwierzęta, pokochasz też pełen magii świat małej Molly! Molly uwielbia zwierzaki. Zawsze stara się im pomóc i w przyszłości chce zostać weterynarzem, tak jak jej tata.  Molly jednak ma szczególny dar – potrafi rozmawiać ze zwierzątkami!

Media/Book/2013/16.jpg

Tupcio Chrupcio jest już dużą myszką, ale... bardzo tęskni za rodzicami, którzy wybrali się na krótką wycieczkę. Na szczęście babcia i dziadek wymyślają mu tyle ciekawych zajęć, że nie nudzi się nawet przez chwilkę. Czy Tupcio Chrupcio przekona się, jak fajnie jest u dziadków? Posłuchajcie!

Media/Book/2013/17.jpg

Kubuś jest rezolutnym przedszkolakiem, który z ciekawością i wielkim zaangażowaniem w towarzystwie mamy i taty poznaje świat. Lekkie, zabawne i pełne humoru ...

Media/Book/2013/18.jpg

Seria beletrystycznych dla dziewczynek 7+. Proste historie, opowiadające o problemach  dziewczynek w tym wieku: przyjaźń, kłótnie, szkoła, wakacje, hobby itp. Taniec i przyjaźń dziewczynek będzie tematem łączącym serię, ale w każdym tomie pojawią się  też zupełnie inne kłopoty czy zdarzenia. 

Tom I – „Przyjaciółki na zawsze”
Tom II – „Szkolne kłopoty”
Tom III – „Wakacyjna przygoda”
Tom IV – „Zimowe szaleństwo”

Media/Book/2013/19.jpg

W schronisku „Cichy kąt” przychodzi na świat źrebaczek. Ewa jest zachwycona i nie chce odstępować go na krok. Okazuje się, że źrebak nie zostanie w schronisku – został kupiony przez właścicieli gospodarstwa, które jest położone daleko od schroniska. Nie jest to jedyne zmartwienie Ewy – sąsiedzi wciąż narzekają na sąsiedztwo schroniska i wydaje się, że naprawdę może dojść do jego zamknięcia.

Media/Book/2013/20.jpg

Mama Basi zaczyna pracować. Ma dużo mniej czasu dla rodziny. Szybko okazuje się, że nie tylko Basia źle to znosi…

Media/Book/2013/21.jpg

Pia uważa, że świat jest głupi. Wszystko sprzysięgło się przeciwko niej... Nawet Lukas, jej dobry przyjaciel, nie potrafi rozweselić dziewczynki. I wtedy pojawia się… YOKO! – mała, futerkowa istota, która najchętniej je mrożonki, potrafi stawać się niewidzialna i uwielbia rapować, trzepocząc przy tym uszami. Nagle życie Pii diametralnie się zmienia! Po piętach Yoko depcze jednak wredny kłusownik Thor van Sneider. Czy dziewczynie uda się uratować nowego przyjaciela?

stat4u

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl