header header header

KSIĄŻKOBUS WE WRZEŚNI

data dodania: wtorek 3 października 2017
W piątek 29 września 2017 roku na wrzesińskim rynku zaparkował Książkobus. Niezwykły pojazd odwiedził nasze miasto w ramach akcji promującej czytelnictwo. Podczas postoju do magicznego autobusu wsiadło pięć klas z wrzesińskich podstawówek, by wspólnie bawić się z bohaterami książek wydawanych przez wydawnictwo Media Rodzina. Okazało się, że wrzesińscy młodzi czytelnicy nie tylko znają i lubią bohaterów takich jak: Harry Potter, ciocia Jadzia, Tiril i Olivera (z serii Operacje), ale również posiadają smykałkę detektywistyczną. Dzieci doskonale bawiły się w magicznym Książkobusie razem z prowadzącą panią Moniką Skikiewicz, zwaną Bajanką, która z zaangażowaniem opowiadała dzieciom o książkach wydawnictwa. Serdecznie dziękujemy Wydawnictwu Media Rodzina za książki podarowane bibliotece oraz za niezapomniane przeżycia i mamy nadzieję, że Książkobus odwiedzi jeszcze nie raz nasze miasto.stat4u

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl