header header header

ZIMO, ZIMO BAW SIĘ Z NAMI

data dodania: czwartek 19 stycznia 2017

Zima, zima… . Pada, pada śnieg. Od 9 do 13 stycznia tematem spotkań w Oddziale Dziecięcym była zima i wszelkie rozrywki z nią związane. Odwiedziły nas: Wiewiórki, Skrzaty i Wróbelki z przedszkola Miś Uszatek. Na początku maluchy stały się „małymi tropicielami” i podążały po śladach zwierząt, które nocą szukały schronienia w naszej bibliotece.

czytaj więcej

UWAGA !!! UWAGA !!! UWAGA !!!

data dodania: wtorek 17 stycznia 2017
W dniach od 16.01.2017 r. do 03.02.2017 r. FILIA NR 1 Biblioteki Publicznej  Miasta i Gminy we Wrześni będzie nieczynna.

KOSMICZNE HECE W BIBLIOTECE

data dodania: środa 11 stycznia 2017

BIBLIOTEKA PUBLICZNA MIASTA I GMINY WE WRZEŚNI ODDZIAŁ DZIECIĘCY zaprasza dzieci od 6 do 12 lat na KOSMICZNE HECE W BIBLIOTECE

Zajęcia odbywać się będą od 30 stycznia do 3 lutego 2017 r.

czytaj więcej

JASEŁKA W KACZANOWIE

data dodania: wtorek 10 stycznia 2017
5 grudnia w SSP w Kaczanowie odbyły się Jasełka, kolejna wspólna impreza Biblioteki Szkolnej i Publicznej. Członkowie Szkolnego Koła Teatralnego „Mimoza” pod okiem p. Agnieszki Kozielskiej i Magdaleny Wrzosek odegrali przedstawienie oparte na znanych baśniach. czytaj więcej

UWAGA! UWAGA! UWAGA!

data dodania: piątek 30 grudnia 2016

W miesiącu styczniu 2017 r.  Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy we Wrześni BIBLIOTEKA GŁÓWNA ODDZIAŁ DZIECIĘCY będzie nieczynna  w soboty

czytaj więcej

WYNIKI KONKURSU „ANIOŁEK BOŻONARODZENIOWY” - W ODDZIALE DZIECIĘCYM

data dodania: środa 21 grudnia 2016

20 grudnia 2016 r. w Oddziale Dziecięcym odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu plastyczno – technicznego „Aniołek Bożonarodzeniowy”.

czytaj więcej

OPOWIEŚCI ŚNIEŻYNKI CZYLI SPOTKANIA MIKOŁAJOWE

data dodania: wtorek 20 grudnia 2016

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a Święty Mikołaj to doskonale wszystkim znana postać staruszka w okularach i z długą brodą. Dlatego od 5 do 16 grudnia w Oddziale Dziecięcym odbywały się zajęcia związane z Mikołajem, prezentami i zimą, w których uczestniczyły grupy przedszkolne z Chatki Misia Uszatka, Misia Uszatka, Tęczowej Chatki, Magicznego Zakątka oraz klasy 0 b, II d z SSP nr 2i I b, h z SSP nr 1.

czytaj więcej

KONKURS „SŁOŃ TRĄBALSKI ZAPOMINALSKI W KACZANOWIE

data dodania: wtorek 20 grudnia 2016

16 grudnia Biblioteka Szkolna i Filia Biblioteki Publicznej w Kaczanowie zorganizowały konkurs dla klas II Szkoły Podstawowej w Kaczanowie - „ Słoń Trąbalski Zapomnialski ”.

czytaj więcej

stat4u

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl