header header header

MISIOWE ŚWIĘTO W OTOCZNEJ

data dodania: czwartek 15 grudnia 2016

W listopadzie w Filii Biblioteki Publicznej w Otocznej odbyły się spotkania z książką pod hasłem „Misie lubią dzieci”. Dzieci zapoznały się z postacią sławnego Misia Uszatka, wysłuchały opowiadań Czesława Janczarskiego „ Wędrówki Misia Uszatka”.

czytaj więcej

KONKURS NA „MAGICZNĄ KARTKĘ” ROZSTRZYGNIĘTY!!!!!

data dodania: środa 14 grudnia 2016

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, nadszedł już czas robienia ozdób
i wysyłania kartek świątecznych. Z tej okazji Czytelnia Biblioteki Publicznej we Wrześni zorganizowała konkurs na „Magiczną Kartkę Świąteczną”.

czytaj więcej

WRĘCZENIE NAGRÓD LAUREATOM KONKURSU

data dodania: wtorek 13 grudnia 2016

Dnia 13 grudnia 2016 r. w Czytelni Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy we Wrześni odbyło się uroczyste wręczenie nagród i upominków laureatom konkursu „Spotkanie z Litwosem. Życie i twórczość Henryka Sienkiewicza”.

czytaj więcej

KARTKI ŚWIĄTECZNE W KACZANOWIE

data dodania: wtorek 13 grudnia 2016

9 grudnia Filię Biblioteki Publicznej w Kaczanowie odwiedziła zerówka aby wziąć udział we wspólnym czytaniu i zajęciach plastycznych.

czytaj więcej

GŁOŚNE CZYTANIE W SSP nr 1

data dodania: wtorek 13 grudnia 2016

Bibliotekarze z Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy we Wrześni 7 grudnia 2016 r. gościli w SSP nr 1 we Wrześni z okazji Tygodnia Języka Polskiego. Pracownicy biblioteki oraz nauczyciele głośno czytali uczniom z klas piątych fragmenty „W pustyni i w puszczy” Henryka Sienkiewicza.

czytaj więcej

KONKURS „SPOTKANIE Z LITWOSEM” ROZSTRZYGNIĘTY!!!!!

data dodania: piątek 9 grudnia 2016

Rok 2016 ogłoszony był rokiem Henryka Sienkiewicza. Z tej okazji Czytelnia Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy we Wrześni zorganizowała konkurs Spotkanie z „Litwosem”. Życie i twórczość Henryka Sienkiewicza, skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

czytaj więcej

Uwaga ważna informacja

data dodania: czwartek 8 grudnia 2016

W związku z modernizacją bibliotecznego systemu komputerowego dnia 09.12. 2016 r. (piątek) Biblioteka Główna  (Wypożyczalnia, Czytelnia, Oddział Dziecięcy)
czynna do godz. 17:00.


Mikołaju... Mikołaju...

data dodania: niedziela 4 grudnia 2016
Mikołaju... Mikołaju...

stat4u

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl