header header header

SPOSÓB NA UDANY DZIEŃ CZYLI PRZYTUL MNIE

data dodania: piątek 3 lutego 2017
31 stycznia obchodzimy Dzień Przytulania, właśnie dlatego Oddział Dziecięcy w ramach cyklu „Biblioterapia dla dużych i małych” przygotował specjalne zajęcia. Odbywały się one od 24 do 27 stycznia. Uczestniczyły w nich Sowy, Jeżyki i Biedronki z Chatki Misia Uszatka oraz przedszkolaki z Magicznego Zakątka. czytaj więcej

PRZEDSZKOLAK I KSIĄŻKA

data dodania: piątek 27 stycznia 2017

18 stycznia Filia Biblioteki Publicznej w Grzybowie gościła w przedszkolu „Grzybek” w Kleparzu. Odbyło się tam głośne czytanie bajek terapeutycznych: „ Moc jest w nas: bajki terapeutyczne dla dzieci i ich rodziców” i J. Śniarowskiej „Już się nie boję. Bajki terapeutyczne dla przedszkolaków”


ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA TO RADOŚĆ I GRATKA

data dodania: wtorek 24 stycznia 2017

Trudno sobie wyobrazić dzieciństwo bez Dziadków. W styczniu obchodzą oni swoje święto, dlatego Oddział Dziecięcy w dniach od 17 do 19 stycznia zorganizował spotkania poświęcone najukochańszym Babciom i Dziadkom.

czytaj więcej

ZABAWY LITERACKIE W OTOCZNEJ

data dodania: czwartek 19 stycznia 2017

16 stycznia Filię Biblioteki Publicznej w Otocznej odwiedzili najmłodsi czytelnicy. Dzieci z zainteresowaniem uczestniczyły w rozwiązywaniu zagadek i quizów o dziecięcych bohaterach literackich, a także żywo dyskutowały o swoich ulubionych książkowych postaciach.

czytaj więcej

ŚWIAT ANDERSENA W OTOCZNEJ

data dodania: czwartek 19 stycznia 2017

18 stycznia odbyła się lekcja biblioteczna pt.” W świecie Andersena”. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały czytane przez bibliotekarza baśnie, a następnie opowiadały o swoich wrażeniach .

czytaj więcej

„ZACZYTANI” W OTOCZNEJ

data dodania: czwartek 19 stycznia 2017

W Filii Biblioteki Publicznej w Otocznej rozpoczęła działalność grupa czytelnicza „ Zaczytani” . Młodzież z klas I i II gimnazjum spotyka się co jakiś czas by podyskutować o przeczytanych ostatnio książkach, podzielić się uwagami i opiniami o swoich ulubionych pozycjach, a także o nowościach czytelniczych ukazujących się na rynku.

czytaj więcej

JASEŁKA W OTOCZNEJ

data dodania: czwartek 19 stycznia 2017

22 grudnia w Zespole Szkół w Otocznej odbyły się Jasełka, w przygotowanie których włączyła się Filia Biblioteki Publicznej w Otocznej.

czytaj więcej

DZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA W KACZANOWIE

data dodania: czwartek 19 stycznia 2017

18 stycznia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka i właśnie z tej okazji Filię Biblioteki Publicznej w Kaczanowie odwiedziła klasa 0 a aby wziąć udział we wspólnym czytaniu książki „Kubusiowe zawody”.

czytaj więcej

stat4u

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl