header header header

UWAGA! UWAGA! UWAGA!

data dodania: piątek 30 grudnia 2016

W miesiącu styczniu 2017 r.  Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy we Wrześni BIBLIOTEKA GŁÓWNA ODDZIAŁ DZIECIĘCY będzie nieczynna  w soboty

czytaj więcej

WYNIKI KONKURSU „ANIOŁEK BOŻONARODZENIOWY” - W ODDZIALE DZIECIĘCYM

data dodania: środa 21 grudnia 2016

20 grudnia 2016 r. w Oddziale Dziecięcym odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu plastyczno – technicznego „Aniołek Bożonarodzeniowy”.

czytaj więcej

OPOWIEŚCI ŚNIEŻYNKI CZYLI SPOTKANIA MIKOŁAJOWE

data dodania: wtorek 20 grudnia 2016

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a Święty Mikołaj to doskonale wszystkim znana postać staruszka w okularach i z długą brodą. Dlatego od 5 do 16 grudnia w Oddziale Dziecięcym odbywały się zajęcia związane z Mikołajem, prezentami i zimą, w których uczestniczyły grupy przedszkolne z Chatki Misia Uszatka, Misia Uszatka, Tęczowej Chatki, Magicznego Zakątka oraz klasy 0 b, II d z SSP nr 2i I b, h z SSP nr 1.

czytaj więcej

KONKURS „SŁOŃ TRĄBALSKI ZAPOMINALSKI W KACZANOWIE

data dodania: wtorek 20 grudnia 2016

16 grudnia Biblioteka Szkolna i Filia Biblioteki Publicznej w Kaczanowie zorganizowały konkurs dla klas II Szkoły Podstawowej w Kaczanowie - „ Słoń Trąbalski Zapomnialski ”.

czytaj więcej

Uwaga ważna informacja

data dodania: poniedziałek 19 grudnia 2016
Zmiana godzin 23 grudnia 2016 r. czytaj więcej

IDĄ ŚWIĘTA

data dodania: sobota 17 grudnia 2016

15.12.2016 r. Filię nr 1 Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy we Wrześni odwiedzili uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych. Spotkanie przebiegało w klimacie ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.

czytaj więcej

ŚWIĄTECZNE KARTKI W OTOCZNEJ

data dodania: czwartek 15 grudnia 2016

Filia Biblioteki Publicznej w Otocznej zorganizowała warsztaty świąteczne, podczas których powstały piękne kolorowe Kartki Bożonarodzeniowe, które z pewnością sprawią dużo radości adresatom.

czytaj więcej

PISZEMY LISTY DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

data dodania: czwartek 15 grudnia 2016

Filię Biblioteki Publicznej w Otocznej odwiedziła klasa III c z Zespołu Szkół w Otocznej. Dzieci wysłuchały historii świętego, który przynosi prezenty, a następnie napisały do niego wspaniałe kolorowe listy, w których opisały wymarzone prezenty pod choinkę.

czytaj więcej

stat4u

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl