header header header

JAK POKOCHAĆ OSIEM NÓŻEK

data dodania: sobota 30 marca 2019
Od 25 do 29 marca Oddział Dziecięcy odwiedziły Skrzaty z Misia Uszatka, Jeżyki i Sowy z Chatki Misia Uszatka oraz Wiewiórki z Bajki. czytaj więcej

Wiosna w klasie 0a

data dodania: wtorek 26 marca 2019

25 marca Filia Biblioteki Publicznej w Nowym Folwarku, wraz z klasą 0a postanowiła przywitać astronomiczną wiosnę. Dzieci z zaciekawieniem wysłuchały książeczki W. Drabika „Wiosna Panie bocianie” i wiersza M.

czytaj więcej

W POGONI ZA WIOSNĄ

data dodania: poniedziałek 25 marca 2019

W marcu już czuć wiosnę. Mimo kapryśnej pogody Oddział Dziecięcy Biblioteki Publicznej od 18 do 23 marca odwiedziły Wiewiórki, Leśne Ludki, Pszczółki z Misia Uszatka oraz uczniowie klasy II c z SSP 3.

czytaj więcej

WIOSNA W KACZANOWIE

data dodania: poniedziałek 25 marca 2019

21marca rozpoczyna się astronomiczna wiosna z tej okazji Filię Biblioteki Publicznej w Kaczanowie odwiedziły dzieci z zerówek .

czytaj więcej

CZEŚĆ, TO JA, KRESKA

data dodania: poniedziałek 18 marca 2019

15 marca Oddział Dziecięcy Biblioteki Publicznej zaprosił Delfinki z Tęczowej Chatki do interaktywnej zabawy z książką A. Jankowskiej „Jestem kreską”, której bohaterką jest kreska.

czytaj więcej

CZYTANIE NA DYWANIE W NOWYM FOLWARKU

data dodania: środa 13 marca 2019

12 marca odbyło się głośne czytanie w klasie 0 a w Nowym Folwarku. Mali czytelnicy z zaciekawieniem wysłuchali opowieści. „Tupcio Chrupcio- nie chcę jeść!”. J

czytaj więcej

PRZEDSZKOLAK W BIBLIOTECE

data dodania: środa 13 marca 2019

Dnia 8 marca 2019 Filię Biblioteki Publicznej w Kaczanowie odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Smerfy” w Osowie .

czytaj więcej

Wszystko moje!

data dodania: poniedziałek 11 marca 2019

7 marca dzieci z klasy 2a wysłuchały opowieści pt. „Wszystko moje- czyli o tym, jak kruk zrozumiał, że przyjaźń jest najważniejsza”.

czytaj więcej

stat4u

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl