header header header

ŚWIAT ANDERSENA W OTOCZNEJ

data dodania: czwartek 19 stycznia 2017

18 stycznia odbyła się lekcja biblioteczna pt.” W świecie Andersena”. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały czytane przez bibliotekarza baśnie, a następnie opowiadały o swoich wrażeniach .

czytaj więcej

„ZACZYTANI” W OTOCZNEJ

data dodania: czwartek 19 stycznia 2017

W Filii Biblioteki Publicznej w Otocznej rozpoczęła działalność grupa czytelnicza „ Zaczytani” . Młodzież z klas I i II gimnazjum spotyka się co jakiś czas by podyskutować o przeczytanych ostatnio książkach, podzielić się uwagami i opiniami o swoich ulubionych pozycjach, a także o nowościach czytelniczych ukazujących się na rynku.

czytaj więcej

JASEŁKA W OTOCZNEJ

data dodania: czwartek 19 stycznia 2017

22 grudnia w Zespole Szkół w Otocznej odbyły się Jasełka, w przygotowanie których włączyła się Filia Biblioteki Publicznej w Otocznej.

czytaj więcej

DZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA W KACZANOWIE

data dodania: czwartek 19 stycznia 2017

18 stycznia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka i właśnie z tej okazji Filię Biblioteki Publicznej w Kaczanowie odwiedziła klasa 0 a aby wziąć udział we wspólnym czytaniu książki „Kubusiowe zawody”.

czytaj więcej

ZIMO, ZIMO BAW SIĘ Z NAMI

data dodania: czwartek 19 stycznia 2017

Zima, zima… . Pada, pada śnieg. Od 9 do 13 stycznia tematem spotkań w Oddziale Dziecięcym była zima i wszelkie rozrywki z nią związane. Odwiedziły nas: Wiewiórki, Skrzaty i Wróbelki z przedszkola Miś Uszatek. Na początku maluchy stały się „małymi tropicielami” i podążały po śladach zwierząt, które nocą szukały schronienia w naszej bibliotece.

czytaj więcej

UWAGA !!! UWAGA !!! UWAGA !!!

data dodania: wtorek 17 stycznia 2017
W dniach od 16.01.2017 r. do 03.02.2017 r. FILIA NR 1 Biblioteki Publicznej  Miasta i Gminy we Wrześni będzie nieczynna.

KOSMICZNE HECE W BIBLIOTECE

data dodania: środa 11 stycznia 2017

BIBLIOTEKA PUBLICZNA MIASTA I GMINY WE WRZEŚNI ODDZIAŁ DZIECIĘCY zaprasza dzieci od 6 do 12 lat na KOSMICZNE HECE W BIBLIOTECE

Zajęcia odbywać się będą od 30 stycznia do 3 lutego 2017 r.

czytaj więcej

JASEŁKA W KACZANOWIE

data dodania: wtorek 10 stycznia 2017
5 grudnia w SSP w Kaczanowie odbyły się Jasełka, kolejna wspólna impreza Biblioteki Szkolnej i Publicznej. Członkowie Szkolnego Koła Teatralnego „Mimoza” pod okiem p. Agnieszki Kozielskiej i Magdaleny Wrzosek odegrali przedstawienie oparte na znanych baśniach. czytaj więcej

stat4u

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl